سبد خرید
0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

درباره ما

توزیع متمرکز آهن‌آلات تخصصی همسو با استانداردهای ممتاز بین‌المللی، هدف و رسالت اصلی ماست. شرکت تجارت فولاد فراز (TEFFCO) سابقه دیرین و 50 ساله خود را در ارائه محصولات و خدماتی باکیفیت، با پیشبینی نیازهای بازار روز و صنعت، برای پاسخ‌گویی به چشم‌داشت‌های متنوع اکنون و آینده‌ی مشتریان ترسیم کرده است. از مزایای شرکت تجارت فولاد فراز، می‌توان به 50 سال تجربه در این حیطه، انبارهای مرکزی، کنترل کیفی محصولات سفارش داده شده و… اشاره کرد.

در ادامه به بیان مدیرعامل شرکت تجارت فولاد فراز درباره دغدغه‌ها و اهداف ایشان، اشاره خواهد شد:

به نام دادیارِ مهربان

ایران نیازمند ساختن است و سازندگی به اندیشه نیاز دارد و همت و امکانات. با نگاهی به تاریخ پرفرازونشیب سرزمین اجدادی‌مان و با چشم دوختن به آینده‌های مبهم و سرشار از تغییر، به این باور می‌رسیم که “اکنون” را باید با به هم‌آمیزی، کار و اندیشه بسازیم و حضوری مقتدر و پویا در عرصه عمل به نمایش بگذاریم. از سویی، آبادانی میهن دوست‌داشتنی‌مان به امکانات عمرانی و تجهیزات روزآمد صنعتی نیاز دارد.

با اتکا به قدرت بیکران پروردگار بزرگ و با درک نیاز هموطنان به محصولاتی باکیفیت و اعتمادآفرین، «شرکت تجارت فولاد فراز» با پیشینه‌ای از سالها حضور پررنگ در بازار آهن‌آلات و مقاطع فولادی، زمینه‌ای مطمئن فراهم آورده است تا مصرف‌کننده بتواند بدون‌دغدغه و سردرگمی، نیازهای کامل خود را یکجا پاسخ بگیرد و مجبور نباشد برای تهیه مقاطع پراکنده فولادی، به جاهای مختلف سر بزند.

این امتیاز ویژه، به‌ موازات اعتماد و خوش‌نامی شرکت، جایگاه «تجارت فولاد فراز» را در ذهن و ضمیر مشتریان خویش تثبیت کرده است. امید ما به این است که ایرانیان عزیز بتوانند همواره زیر چتر ایمنی کامل، زندگی کنند و سازه‌های امن و پایدار در جای جای عرصه صنعت و ساختمان، برافراشته و تجهیز شود.

با مهر
ابراهیم احتیاطی

پیشینه ما

۱۳۳۲
تاسیس بازرگانی احتیاطی
۱۳۳۲
واردات ورق و مقاطع از روسیه
۱۳۸۰
تاسیس سمبل تجارت آریا
۱۳۸۰
1385
تاسیس Volga Shipping
1385
1386
تاسیس شرکت Delta
1386
واردات تخته از روسیه
۱۳۸۹
تاسیس سالم تجارت آسیا
۱۳۸۹
واردات مقاطع صنعتی از روسیه و ترکیه
۱۳۹۰
تاسیس انبار راستان
۱۳۹۰
تولید نبشی‌های دکل به صورت مونوپل برای اولین بار در ایران
۱۳۹۳
تاسیس برشکاری انبار راستان
۱۳۹۳
واردات ورق‌های صنعتی از کره جنوبی و چین
۱۳۹۶
تاسیس شرکت تجارت فولاد فراز
۱۳۹۶
مونوپل ورق‌های A516 فولاد اکسین در ایران
۱۳۹۶
تاسیس شرکت استیل تکنیک
۱۳۹۶
۱۳۹۷
تاسیس کارخانه تجارت فولاد فراز
۱۳۹۷
تولید مقاطع خاص
نمایندگی برند هندی Rockstar
نمایندگی کارخانه فولاد صنعت ایذه و مال‌میر
صادرات محصولات صنعتی به عراق
۱۳۹۹
تاسیس مجموعه تِفکو TEFFCO
۱۳۹۹